Dodací podmínky

Dodací podmínky

 

Doprava

 

  • Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma.
  • V ostatních případech účtujeme dopravné a balné 109 Kč v případě platby převodem a 139 Kč vč. DPH na dobírku. V případě, že si zákazník nepřevezme či nevyzvedne objednané zboží u přepravce ( PPL, Česká pošta), a bude posléze požadovat opětovné zaslání, bude k zakázce znovu účtováno dopravné  (druhé zaslání) a to i v případě, že zakázka převyšuje částku 2000 Kč.

 

Výše uvedené podmínky platí pro zasílání po celé České republice. Pro zaslání do jiných zemí Evropy Vás budeme informovat o aktuální ceně dopravného dle platných ceníků přepravní společnosti.

 

Dodací podmínky

 

Termín dodání

Zboží, které je SKLADEM, Vám doručíme do 10ti dnů po celé ČR, nebo, a to především u objednávek rozměrných výrobků, Vás budeme kontaktovat ohledně termínu dopravy, nejpozději však bude zboží dopraveno do 14 ti dnů.

 

Převzetí zboží

Kupující, který není spotřebitel, má povinnost objednané zboží přijmout a překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. V případě zjištění poškození je třeba sepsat zápis s doručovatelem. Pokud zjistí zákazník poškození či jiné nesrovnalosti až po převzetí zásilky, je povinen neprodleně kontaktovat provozovatele  prodejny.

Je-li kupujícím spotřebitel, doporučujeme také výše uvedený postup dodržet, předejde tím případným komplikacím. Pokud ovšem kupující spotřebitel uvedený postup nedodrží, není nijak dotčeno jeho právo uplatnit reklamaci.